Ieškote kokybiškos medienos geromis kainomis? Mūsų įmonė užsiima prekyba rąstais ir kitomis medienos rūšimis – pas mus visada rasite platų pasirinkimą pagal individualius poreikius. Prekiaujame skirtingų dydžių bei rūšių rąstais, užsiimame jų transportavimu, pristatome medieną norimais kiekiais Jūsų nurodytu adresu. Rąstų  kaina suderinama bendru pirkėjo ir pardavėjo sutarimu, atsižvelgiant į medienos kokybės vertinimo kriterijus ir kitus veiksnius.

drutgire

Kaip pasirinkti apvalią medieną?

Kokią medieną rinktis, priklauso nuo to, kam ji planuojama naudoti. Medinių rąstinių namų statybai dažniau naudojama spygliuočių apvalioji mediena – eglės ar pušies rąstai. Tai tvirta ir atspari mediena, su kuria lengva dirbti, tačiau dėl atsparumo vandeniui pirtims gali būti pasirenkami ir drebulės rąstai.

Baldininkams itin svarbios estetinės medienos savybės: spalvos, tekstūra, mazgų ir šakų kiekis. Baldų gamybai reikalinga aukščiausios kokybės mediena, kuri apdirbimo metu nepakeistų savo savybių. Taip pat ruošiame medienos sortimentus įvairių apdailos elementų gamybai: dailylenčių, grindjuosčių, terasinių lentų ir kt. Gamintojams siūlome ilgalaikį bendradarbiavimą – esame patikimas ir profesionalus žaliavinės medienos tiekėjas.

Prastesnės kokybės apvalioji mediena gali būti smulkinama ir naudojama malkoms gaminti. Tam naudojamos visos medienos rūšys, tačiau rekomenduojama atsižvelgti ne tik į medienos kainą, bet ir į kaitrumą. Drebulės mediena pasižymi specifinėmis savybėmis – valo kaminą.

Medienos kokybės įvertinimas

Medienos vertė nustatoma pagal jos amžių, apimtį, brandumą, klasę, kaip ir žinoma, medienos rūšį. Vykdoma prekyba rąstais iš skirtingų medžių rūšių: pušų, eglių, uosių, juodalksnių, drebulių ir kt. Skirtingos rūšies medienos kainos nuolatos kinta, priklausomai nuo rinkoje vyraujančių tendencijų.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ne tik platų medienos asortimentą, bet ir suteikti kokybiškas transportavimo paslaugas. Mūsų asortimente rasite įvairių dydžių rąstus, pagal individualius užsakymus pristatysime tiek ir ten, kur reikia. Mums svarbūs Jūsų poreikiai ir lūkesčiai, todėl esame pasirengę pristatyti apvalią medieną pagal Jūsų reikalavimus:

  • talpą;
  • laikotarpį;
  • matmenis;
  • kokybę;
  • klasę;
  • medienos rūšis.

Prekiaujame įvairia žaliavine mediena: tariniais rąstais, rąsteliais, apvalia mediena, popiermedžiu, malkomis, įvairiomis kitomis medienos rūšimis, kurios gali būti pritaikytos skirtingoms reikmėms.