drutgire

Miškas paklūsta gamtos dėsniams, tačiau gamta ne visada yra pajėgi pati savimi pasirūpinti. Tokiose situacijose į pagalbą ateina žmogus, šiuo atveju miškininkas. Kartais klaidingai galvojama, kad miškininkai rūpinasi tik miško kirtimu, iš tikrųjų jie daug dėmesio skiria ir tokioms užduotims kaip miško priežiūra, atkūrimas, saugo ir rūpinasi miško valda.

Greitai ir kokybiškai atliekame visus miško ruošos darbus nuo medienos traukimo iki vėjalaužių pašalinimo bei kitų užduočių. Turėdami didelę patirtį ir reikalingų įgūdžių, visus darbus organizuojame ir vykdome sklandžiai, užtikriname aukštą miško ruošos darbų kokybę. Tik tinkamai pasirūpinus mišku galima užtikrinti gerą jo būklę, todėl miško ruošos darbams skiriame ypatingą dėmesį ir renkamės tokias technologijas, kurios nekenkia miškui ir padeda jam labiau suklestėti.

Atsakomybė pasirūpinti mišku dažniausiai slegia savininko pečius, tačiau be patikimos pagalbos susitvarkyti su šia užduotimi gali būti sudėtinga. Patikėkite šią užduotį mums ir pamirškite visus rūpesčius. Mes pasirūpinsime miško priežiūra, valymu ir kitais reikalingais darbais, kad augalai klestėstų.